Dodane pon., 06/05/2017 - 20:58

Trwają ostatnie przygotowania do wyjazdu na China - CEEC Investment and Trade Expo do Ningbo które rozpocznie się w tym tygodniu w Chinach. Izba oraz firmy uczestniczące w wydarzeniu będą mieć do dyspozycji pawilon oraz stoiska wyposażone w udogodnienia dla wystawców. Wizualizacja stoiska Izby do wglądu znajduje się poniżej. Targi EXPO w Ningbo to jedna z najważniejszych i największych imprez międzynarodowych w tym regionie Chin. Prezes Izby Pan Janusz piechociński odwiedzi Ningbo już po raz drugi. Będzie to kontynuacja owocnej misji biznesowej która miała miejsce w listopadzie 2016 roku, która zaowocowała zaproszeniem do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu.

W składzie misji biznesowej na EXPO w Ningbo oprócz Izby znalazło się ponad 18 przedstawicieli firm reprezentujących pełną gamę polskiej przedsiębiorczości, w tym: Action S.A., Action Chiny, Activ, Aflofarm Farmacja Polska, Bogutti, Eris, HXK, International Fresh Group, KJB Export Import, Kancelaria Magnusson, Mlekovita, Polish Forwarding Company, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldi, Stowarzyszenia Przedsiębiorców Wietnamskich w Polsce, TAGO, Termorex S.A., Unia Owocowa oraz WIPASZ S.A.

Izba Przemysłowo - Handlowa Polska - Azja liczy na owocną promocję polskiego biznesu w Chinach oraz otwarcie chińskiego rynku dla dobrych, polskich produktów i usług.