Dodane czw., 03/16/2017 - 09:04

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur informujemy o możliwości bezpłatnego wystawienia polskich produktów medycznych na stoisku informacyjno - promocyjnym podczas najważniejszej wystawy sprzętu medycznego i farmaceutyków w Malezji - SEA Care 2017, w dniach 11-13 kwietnia 2017 r. w Kuala Lumpur.

Tegoroczna wystawa obejmuje następującą tematykę:

*       środki farmaceutyczne
*       kosmetyki medyczne
*       materiały sanitarne i medyczne
*       urządzenia medyczne i wyposażenia szpitali
*       środki dla diabetyków
*       chirurgia estetyczna
*       usługi medyczne
*       clean-rooms (strefy czyste)
*       wyposażenie sal operacyjnych

SEA CARE 2017 to także dobra okazja do prezentacji pełnych ofert usługowych w zakresie zbioru i przetwarzania danych, usług medycznych za pośrednictwem internetu, badań diagnostycznych i współpracy międzynarodowej (m.in. w zakresie turystyki medycznej).

W Malezji jest obecnie ok. 200 szpitali prywatnych i 135 państwowych. Malezja oferuje bardzo wysoki poziom opieki medycznej i jest zaliczana do światowych, najważniejszych oferentów usług medycznych (turystyka medyczna - piąte miejsce na świecie). Więcej informacji o imprezie podane jest na naszej stronie internetowej:
https://www.trade.gov.pl/pl/Wydarzenia/232136,seacare-2017.html


Zainteresowane firmy prosimy o przesyłanie pocztą kurierską materiałów
informacyjnych w języku angielskim, a także próbek i gadżetów, na nasz
adres:
Trade & Investment Promotion Section
Embassy of the Republic of Poland
Suite 6, Level 7, Menara Dato' Onn
45, Jalan Tun Ismail, PWTC
50480 Kuala Lumpur, Malaysia
Z dopiskiem "No Commercial Value"  "For Embassy' Use"

Prosimy o taką aranżację przesyłki, aby nie było konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów odbioru. Materiały będą wyeksponowane bezpłatnie na stoisku WPHI. Zachęcamy także do wizyty na wystawie - będzie można skorzystać z naszego stoiska do przeprowadzenia rozmów. Przed wysyłką materiałów prosimy o sygnalny kontakt. (kualalumpur@trade.gov.pl). Promujemy tylko wyroby polskie.

Oczywiście, samodzielne wystawiennictwo jest także możliwe - prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami, którzy przygotowali specjalną ofertę dla firm polskich - szczegóły na naszej stronie pod linkiem podanym powyżej.