Dodane wt., 03/07/2017 - 01:01

Z przyjemnością przekazujemy kolejne aktualności z prac Izby Przemysłowo - Handlowej Polska - Azja. 

W tym wydaniu zwracamy Państwa uwagę przede wszystkim na uruchomienie możliwości wykorzystania biura Izby do organizacji spotkań biznesowych i networkingu przez oficjalnych Członków Izby. 

Przypominamy również o dobiegającym końca naborze na misję biznesową do prowincji Henan w Chinach oraz rozpoczynającym się naborze na misję biznesową i targi do prowincji Ningbo. W dniu 13 marca br. kończy się również termin wysyłania aplikacji o dofinansowanie do udziału w targach Expo Astana 2017 oraz Hannover Messe 2017. 

W tym numerze przybliżamy również profil nowego ciekawego partnera który odgrywa znaczącą rolę na Nowym Jedwabnym Szlaku. Przekazujemy również relację ze spotkań z Ambasadorem Iranu oraz Przedstawicielem Ministerstwa Kazachstanu a także pozytywne wiadomości o rozpoczęciu promocji polskich jabłek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ponadto, Izba Polska - Azja aktywnie brała udział w spotkaniach z przedstawicielami biznesu białoruskiego - opis spotkań oraz uczestników załączony został w newsletterze.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi newsami z życia Izby oraz możliwościami udziału w kolejnych spotkaniach i wydarzeniach biznesowych przedstawionymi w nowym newsletterze.

W przypadku zainteresowania inicjatywami Izby lub chęcią uczestniczenia w organizowanych przez nas wydarzeniach prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@polandasia.com