Dodane pon., 03/06/2017 - 09:18

W lutym 2017 r. Prezes Izby Janusz Piechocinski spotkał się z hinduskim właścicielem terenów po byłym zakładzie Polkolor w Piasecznie pod Warszawą. Głównym elementem rozmów dotyczących tego niezwykle atrakcyjnego obszaru i możliwości jego szerszego zagospodarowania była koncepcja budowy na tym terenie Parku Technologicznego Piaseczno 4.0.

Kluczowym elementem idei Piaseczno 4.0 jest uruchomienie na tym terenie Polskiej Chmury do przechowywania w bezpieczny sposób informacji wrazliwych dla administracji i biznesu. Jednym z innowacyjnych elementow zabezpieczeń rzadko jeszcze spotykanych w biznesie i i administracji jest szyfrowanie. Rozwiązanie to jest pierwszą w pełni bezpieczną, polską szyfrowaną przestrzenią dyskową w chmurze, odporną na znane dotychczas metody kryptoanalizy. Gwarantuje to wszystkim użytkownikom systemu całkowite bezpieczeństwo przechowywanych i współdzielonych danych. Stosowana w systemie UseCrypt technologia HVKM to jedyna na europejskim rynku skuteczna technologia do ochrony kluczy szyfrujących.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem technologii znajdującym się w załączniku oraz marką UseCrypt na stronie www.usecrypt.com