Dodane śr., 02/01/2017 - 00:13

Z przyjemnością przekazujemy kolejne aktualności z prac Izby Przemysłowo - Handlowej Polska - Azja. W tym wydaniu zwracamy Państwa uwagę na organizowany przez Izbę nabór wniosków do udziału w misji biznesowej do prowincji Henan w Chinach. Misja ta organizowana jest we współpracy z naszym chińskim partnerem który pokrywa koszty uczestnictwa, noclegu oraz wyżywienia podczas spotkań. Oferta skierowana jest do firm z dziedzin takich jak: rolnictwo, przetwórstwo spożywcze, przemysł maszynowy, biofarmacja, technologia informatyczna, opieka medyczna i geriatryczna, efektywność energetyczna i ochrona środowiska, turystyka i edukacja, nowe źródła energii oraz nowe materiały. 

Przypominamy również o otwartym naborze wniosków o dofinansowanie udziału w dwóch ważnych wydarzeniach handlowych za granicą:

  • Międzynarodowej Wystawie Expo w Astanie;
  • Targach Hannover Messe 2017.

Możliwość dofinansowania odbywać się będzie poprzez konkurs Go to Brand organizowanym przez PARP. 

Więcej na ten temat możliwości promocji biznesu i udziału w wydarzeniach networkingowych w naszym newsletterze.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami dotyczącymi aktualnych wydarzeń z życia Izby, szczególnie w obszarze relacji Polsko - Chińskich. Izba pod koniec 2016 roku nawiązała współpracę z Bank of China - zachęcamy do bycia na bieżąco z rekomendowanymi przez nas wydarzeniami.

W przypadku zainteresowania inicjatywami Izby lub chęcią uczestniczenia w organizowanych przez nas wydarzeniach prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@polandasia.com