Dodane pon., 01/30/2017 - 22:55

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w webinarze: Doing Business in Malaysia.

W trakcie webinaru poruszone zostaną zagadnienia dotyczące tego, jak planować rozpoczęcie działalności gospodarczej, jak założyć firmę zgodnie z prawem lokalnym, jak otworzyć przedstawicielstwo a także związane z tym wymogi prawne i formalne.

Malezja jest obecnie jednym z najlepiej rozwiniętych krajów Azji, oferującym dobre warunki do prowadzenia biznesu i coraz częściej wybieranym kierunkiem inwestycji firm, planujących działalność regionalną, w tym także firm polskich - głównie z sektora IT/ICT oraz zielonych technologii.

Współorganizatorem webinaru jest Izba Przemysłu i Handlu UE-Malezja - EUMCCI (WPHI jest jej członkiem) - http://www.eumcci.com/ Głównym prowadzącym będzie pan Krzysztof Grzybowski, wiceprezes Malezyjsko-Polskiej Rady Biznesu, osoba która od 9 lat prowadzi działalność gospodarczą w Malezji i wprowadziła na rynek kilka polskich inwestycji. Pan Krzysztof był także ekspertem w WPHI w okresie realizacji programów branżowych Ministerstwa Gospodarki.

Webinar odbędzie się w dniu 2 lutego 2017 r. o godz. 10.00 (GMT+1) Językiem webinaru będzie angielski.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Zgłoszenia do udziału prosimy przesyłać (w jęz. ang.) pod adres: Lars@eumcci.com lub pod linkiem: https://attendee.gotowebinar.com/register/3761164676227725315