Dodane wt., 01/03/2017 - 12:15

Podczas spotkania z biznesem koreańskim pod koniec ubiegłego roku, Prezes Izby miał okazję zapoznać się z reprezentacją koreańskich małych i średnich firm, które w ramach spotkań B2B mogły przedstawić ofertę potencjalnym polskim partnerom. Wizytę zorganizowała i w znacznej części sfinansowała Agencja Rozwoju Małych i Średnich Firm przy współudziale firmy Hansei.

Prezes Izby przedstawił Koreańczykom możliwości zakupu surowców, półproduktów i wyrobów końcowych sektora rolno - spożywczego, przetwórstwa owocowo - warzywnego i techniki rolniczej. Uzgodniono z przedstawicielem Agencji MiŚF wymianę informacji w zakresie targów rolno-spożywczych i udostępnianie na swoich stronach internetowych zgłaszanych przez przedsiębiorców ofert. Koreańczycy wyrazili też zainteresowanie polskimi platformami handlu internetowego, funkcjonowaniem portów i systemem obsługi w nich wymiany handlowej.

Podczas konferencji swoje nowości produktowe zaprezentowały firmy z branży: rolniczej, sadowniczej, ogrodniczej oraz budowlanej:

 

Firmy te zainteresowane są kooperacją z polskimi firmami. Zainteresowanych prosimy o kontakt na info@polandasia.com