Dodane śr., 12/28/2016 - 17:28

W imieniu ważnego Partnera z Chin pragniemy poinformować o możliwości wzięcia udziału w spotkaniach B2B, które odbędą się w marcu 2017 roku w Zhengzhou w prowincji Henan w Chinach. Spotkania towarzyszą Targom China (Henan) International Investment & Trade Fair.

Przedsiębiorstwa biorące udział w spotkaniach ‘jeden-na-jeden’, będą także miały okazję do zapoznania się z prezentacjami dotyczącymi inwestycji klimatycznych, usług finansowych oraz planów rozwoju prowincji Henan. W spotkaniach preferowani będą przedsiębiorcy z dziedzin takich jak: rolnictwo, przetwórstwo spożywcze, przemysł maszynowy, bio-farmacja, technologia informatyczna, opieka medyczna i geriatryczna, efektywność energetyczna i ochrona środowiska, turystyka i edukacja, nowe źródła energii oraz nowe materiały. 

Organizator przewiduje, że w spotkaniach udział weźmie ponad 600 przedsiębiorców chińskich oraz ponad 200 przedsiębiorców z Europy, Ameryki, Australii i Wschodniej Azji.

Organizator pokrywa koszty uczestnictwa, noclegu oraz wyżywienia podczas Spotkań. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem info@polandasia.com