Dodane śr., 11/23/2016 - 20:19

Europejsko - Filipińska sieć biznesowa (EPBN) organizuje udział europejskich przedsiębiorstw w targach żywnościowych IFEX Philippines 2017 w Manili. Dla uczestników targów oferuje pokrycie części kosztów oraz pomoc w organizacji wyjazdu. IFEX Philippines uważana jest za największą międzynarodową wystawę i targi sektora spożywczego na Filipinach. Przyszłoroczna edycja będzie mieć miejsce w dniach od 19 do 21 maja 2017 roku w Manili.

EPBN zapewnia europejskim przedsiębiorstwom okazję do udziału w wystawie na specjalnym stoisku będącym częścią europejskiego pawilonu na tagach żywnościowych. Dzięki rozwiniętej sieci kontaktów i międzynarodowym doświadczeniu, EPBN ułatwia również aranżację indywidualnych spotkań B2B dla uczestników targów, a także udział w międzynarodowym wieczornym koktajlu skupiającym wystawców z krajów UE oraz potencjalnych nabywców i dystrybutorów. Opłata za uczestnictwo w targach wynosi 2.700 euro. Zainteresowanych prosimy o możliwie szybki kontakt z Izbą pod adresem info@polandasia.com

Dodatkowo, w maju 2017 r. w Manili roganizowany jest Europejski Festiwal Spożywczy, podczas którego prezentowane będą tradycyjne potrawy i wyroby z krajów UE. Jest to dodatkowa okazja do promocji polskich produktów oraz zwiększenia ich rozpoznawalności na azjatyckim rynku.  

Broszura promocyjna targów znajduje się w załączniku. Więcej informacji na stronie IFEX 2017.