Dodane śr., 11/16/2016 - 15:34

W dniu 14 listopada 2016 r. Prezes Izby Janusz Piechociński oraz Przewodniczący sekcji Chiny Pan Felix Wang odbyli spotkanie z Panią Zhuoying Liu, Chief Representative Zhejiang China Commodities City Group, Przedstawicielką Targów i Miasta Yiwu na Europę. Rozmowy dotyczyły organizowanych w maju 2017 r. targów importowych, największej tego typu imprezy w regionie. Miasto Yiwu jest strategicznie położonym chińskim miastem handlowym, leżącym 300 kilometrów od Szanghaju.

Na spotkaniu wynegocjowano bardzo korzystne warunki pobytu oraz wynajęcia powierzchni przez członków Izby. Bardzo niskie stawki wynajmu powierzchni ekspozycyjnej i bezpłatne miejsca w hotelach dla obsługi stoisk (4-5 dni hotelowych gratis).W pakiecie także bezpłatny transport po mieście Yiwu i wynajęcie tłumaczy języka chińskiego.

Targi w Yiwu specjalizują się w wyposażeniu mieszkań i biur, AGD, modzie, meblach, kosmetykach, biżuterii, chemii użytkowej i żywności. Zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o kontakt pod adresem info@polandasia.com, Jeszcze tylko do połowy grudnia Istnieje możliwość zwiększenia zamówienia powierzchni.

Informujemy także, że w dniach 9 - 12 czerwca 2017 r. odbywają się Targi w Ningbo. Do końca grudnia znać będziemy zakres zniżek dla uczestników z Polski..Izba Polska Azja zabiega również o to, aby w ramach wspólnej ekspozycji na targach w Yiwu i Ninbo wzięły udział firmy z Białorusi i Kazachstanu.

 
Photo: www.yiwu-market.cn